UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordspendyl 9985744
nr 998 5744
Bordspendyl
1800-talets slut, höjd: 58 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 30 november 2015
kl 20:55:05
1.000 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr